Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yaprss

Ankara Başta Olmak Üzere Çankaya ve Kızılay semtlerinde bulunan Masaj Salonları, Masöz ve Evde Masaj İlanlarını bir araya getiren sitemiz siz sevgili Ankara halkına en iyi hizmeti sunabilmek için en iyi şekilde çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir. En İyi Masaj Salonu ve Masöz İlanları Sizler İçin BURADA...

Ankara masaj, masaj Ankara

Ankara masaj salonları
Başkentte boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler çeşitli etkinliklere katılmak yerine masaj salonlarının yolunu tutuyor. Ankarada masaj salonları pek çok kent ile kıyaslandığında bir hayli popülerlik kazanmış durumda. Kentte rahatlayabilecekleri bir mekan bulamayan Ankaralılar çareyi masaj yaptırmakta buluyor. Pek çok farklı şekilde uygulanabilen ve genellikle sorun çözmeye yönelik olarak yapılan masaj sayesinde negatif enerjilerden, stresten ve çeşitli kas ağrılarından kurtulmanız mümkün.
Ankara masaj salonları ve uygulanan yöntemler
Söz konusu masaj olduğunda profesyonellik çok daha fazla önem arz ediyor. Bu alanda eğitim almamış masöz veya masörler tarafından yapılan uygulamalar vücut ağrılarınızdan kurtulmaktan ziyade daha fazla ağrı yaşamanıza neden olabilir. Çünkü masajda temel amaç vücudun doğru noktalarına doğru oranda baskı uygulanması ve bu şekilde kasların gevşemesinin sağlanmasıdır. Ankara masaj salonları genellikle eğitimli bireylerin hizmet verdiği mekanlar oluyor. Ancak yine de titiz bir tercih yapmalı ve uzman kadrolara sahip personelin bulunduğu salonları tercih etmelisiniz.
Masaj hizmeti evren salonların pek çoğu internetten de müşterilerine ve ziyaretçilerine bilgi verebiliyor. Ankarada masaj salonları ve hizmet veren personel online olarak da ulaşılabilmektedir. Hatta dilerseniz bu web sitelerini ziyaret ederek masöz veya masörler arasından bir tercihte bulunabiliyorsunuz. Size masaj yapacak olan personel hakkında önceden nasıl bir eğitim aldığını okuduğunuz için güven duymanız zor olmuyor. Fotoğraflarını da görebileceğiniz masöz ve masörleri kendiniz seçmek için internetten de erişilebilen salonlardan yana tercih kullanmalısınız.
Bu arada çeşitli masaj yağları hakkında da fikir sahibi olmanızda fayda var. Onlarca farklı bitkinin yağından ve enzimlerinden oluşturulan masaj yağlarının her biri vücuda farklı bir etkide bulunuyor. Bu etkiler hakkında bilgi sahibi olmanız size masaj yapılırken kullanılacak olan masaj yağını da kendinizin seçmesine olanak tanıyacaktır. Ancak elbette dilerseniz bu seçimi uzman isimlerin yapmasını da talep edebiliyorsunuz. Stresten arındırılmış, huzurun ön planda olduğu mekanlarda, gayet hoş aroma kokularının hakim olduğu bir atmosferde birkaç saat geçirmek dahi kendinizi yenilemenizi ve rahatlamanızı sağlayacaktır. Bu yüzden masaj salonlarına ve Osmanlı kültüründe de geniş bir yere sahip olan masaj yöntemlerine siz de mutlaka zaman ayırmalısınız.                      

Ankarada masaj salonu
Başkentlilerin en sevdikleri hafta sonu etkinliklerinden biri olan masaj yaptırmak artık bir gelenek haline gelme yolunda hızlı adımlarla ilerlemeye başladı. Kentin baş şehir olmasına karşın bir yaşam alanından uzaklaşarak adeta bir beton yığınına dönmesi masaj gibi rahatlama yöntemlerine halkın daha fazla gereksinim duymasını beraberinde getiriyor. Ankarada masaj salonu bulmak için özel bir çaba harcamanız gerekmiyor. Birkaç semt dışında her bölgesinde aktif olarak faaliyet gösteren ve profesyonel bir masaj hizmeti alabileceğiniz salonlar mevcut. Bu salonlara her geçen dönemde yenilerinin eklendiğini de söyleyebiliriz.
Başkent Ankarada masaj salonu ve hizmetleri
Bu salonlarda son derece faydalı pek çok masaj yöntemi uygulanıyor. Uzak Doğu’da ve Avrupa’da popülerlik kazanmış olan yöntemlerin Ankara masaj salonu ve merkezlerinde de uzmanlıkla uygulanabildiğini söyleyebiliriz. Zira bu salonlarda sultan masajından Thai masajına, germe masajlarından selüloit giderici masajlara kadar aklınıza gelebilecek her türlü tedavi içerikli masajın uygulanmasını talep edebiliyorsunuz. Dolayısıyla gencinden yaşlısına tüm Ankaralılar kendilerine iyi gelecek masajlardan istifade edebiliyor.
Pek çok yöntemin arasından birkaç masaj tekniğinin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Bunlardan biri de vücudun zindelik kazanmasına olanak tanıyan Thai masajıdır. Hareketsiz bir yaşam sürenlerin veya mesleği gereği sürekli oturmak, ayakta kalmak zorunda olanların yaşadığı kas ağrılarını hissedilir derecede dindiren bu masaj sabahları yorgun ve bitkin uyandığından yakınanların da imdadına yetişiyor. Doğru şekilde uygulandığında uzun süre olumlu etkilerini hissedebiliyor ve ciddi bir zindelik kazanabiliyorsunuz.
Ankarada masaj salonu hizmetlerinden faydalandığınızda hangi masaj tekniğini seçerseniz seçin kan dolaşımınızın hızlanmasını sağlıyorsunuz. Kan dolaşımının hızlanması aynı zamanda metabolizma hızınızın da yükselmesi anlamına geliyor. Sadece bu etki dahi masajın pek çok faydasının devreye girmesini sağlayabiliyor. Zira kan dolaşımı hızlandığında bilindiği gibi vücut toksinlerinden ve ödemlerinden de arınmaya başlıyor. Sindirim sistemi sorunları yok oluyor ve bununla birlikte kendinizi daha sağlıklı, daha güçlü ve daha pozitif hissediyorsunuz. Aynı zamanda masaj yapılırken kullanılan masaj yağları cildin pürüzlü yapısının da yerini gergin bir cilt görünümüne bırakmasına neden oluyor. Bu etkinin farkında olan bayanlar selüloit tedavisine destek olması amacıyla her hafta mutlaka birkaç saatlerini masaja ayırıyor.

Masaj Ankara
Masaj her ne kadar çoğu kişi tarafından tercih edilmese de günümüzde insanların büyük bir kısmı masajın kendileri ve vücutları için ne ifade ettiğini öğrenmiş durumdadır. İnsanların özellikle yoğun iş temposunda olduğu günümüzde vazgeçilmez bir hal alan masaj, insanların daha iyi bir şekilde yaşamasını ve hayatını sürdürmesini sağlamaktadır. Bu nedenle de masaj, bu bakımdan insanların hayatlarının en önemli kısmında yer edinmiş durumdadır.
Masaj konusunda alanında uzmanlaşmış olan masaj salonları gerekli ve yeterli hizmeti verebilecek kapasitededir. Bu bakımdan tereddüt etmeden bu masaj salonlarına giderek son teknikler ile yapılan masajlardan yararlanılabilir.
En iyi masaj Ankara salonlarında
Masaj Ankara ilinde oldukça popüler durumdadır. Bu bölgede hizmet vermeyi sürdüren kaliteli ve iyi masaj salonları insanlar için cazip durumdadır ve her gün pek çok kişi bu yerleri tercih etmektedir. Çalışan kişiler özellikle hafta sonları bu yerlere gitmektedir. Bu nedenle yoğunluk yaşanabilmektedir.
Masaj Ankara ilindeki salonlarda en iyi şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle de tüm yurt genelinde popüler olmuş durumdadır. Burada hizmet veren ve ön plana çıkmış masaj salonlarını sizler de tercih edebilirsiniz.
Gideceğiniz yer neresi olursa olsun dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Alacağınız masaj hizmetinin hem iyi olması hem de ekonomik yönden uygun olması gerekmektedir. Bu alanda hizmet veren ve bu şartları sizlere sunabilecek masaj salonları olduğundan dolayı bu konuda titiz davranmanız sizleri doğru adreslere götürecektir. Bu sayede siz de bütçenizi zorlamadan ve en iyi hizmeti alarak bu masajdan yararlanabilirsiniz.
Vücudunuzda yaşadığınız ağrılarda,  yorgun ve halsizlik durumunda, yoğun iş temposu arasında siz de kendinize bir zaman ayırın ve masaja gidin. Kendinizi tüm masaj boyunca şımartarak tüm yorgunlukları bedeninizden atın. Masözlerin sihirli dokunuşları sizleri çok rahatlatacak ve tüm o yorgunlukların gitmesini sağlayacaktır. Bu nedenle fırsat bulduğunuz her anı kendiniz için bir keyif dönüştürün.
Nerede olursanız olun uygun bir masaj salonu bulmanız mümkündür. Bu nedenle zorlanmadan masaj yaptırabileceğiniz ve sürekli gidebileceğiniz bir yer bulabilir ve buraya istediğiniz zaman gidebilirsini

Ankara Masöz
Masaj uygulamasını sertifikalı ya da uzman olarak yapan bayanlara masöz, erkekleri ise masöz denilmektedir. Ankara ve diğer metropol şehirlerde masör ve masöz bulunmaktadır. Masörler genel olarak spor kulüplerinde yaygın olarak çalıştırılmaktadır.  Başta Futbol olmak üzere dünya genelinde yaygın olarak yapılan sporlarda belirli düzeylerde efor harcandığı için sporcuların vücutlarında bölgesele olarak kasılmalar ve ağrılar oluşmaktadır. Bunun bir an önce müsabaka sırasında ve sonrasında atılması için masör’ün yapacağı uygulama çok önemlidir. Aksi durumunda bilmeyen bir insanın yapacağı uygulama sporcuda ciddi sakatlıklara nede olabilmektedir.  Masöz ise genelde masaj uygulamalarının yapıldığı salonlarda yapılır. Bu salonların büyük bir çoğunluğu misyon sahibi profesyonel uygulama yapan firmalardır. Ankara Masöz yönünde oldukça insanın geçimi sağladığı bir şehirdir.
Bu şehirde eğitim alan ve sertifika almaya hak kazanan bayan insanlarda Ankara Masöz alanında sayının artmasına neden olmuşlardır. Masör ve Masözler dünya kültüründe sıklıkla yapılan ve tercih edilen masaj uygulamalarını başarı ile tatbik etmektedirler. Dünya genelinde uzak doğu ülkelerinde yaygınlaşmaya başlayan masaj uygulamaları ülkemizde de başarı ile uygulanmaktadır. 
Masajın Amaçları
Masajın tıbbi bir faydası kesin olarak yoktur, ancak tedaviye oldukça yararlıdır. Masaj uygulaması kemik ve kasların olduğu bölgeye yapıldığı için insanlar, ağrıyan ya da şikayet ettikleri bölgelerde belirli oranda rahatla hissi duyarlar. Masaj uygulamaları hazırlanan bitkisel ve doğal taşlar ile vücuda uygulanır. Bu durum sonrasında masör ya da masözler tarafından bölgeye yapılan doğru uygulama kişinin rahatlamasına hatta ağrılarından kurtulmasına yardım etmektedir.
Ankara gibi Büyüklerde açılan masaj salonları iş ve günlük yaşamın zor şartları altında ezilen ve yorulan insanların tercihi haline gelmiştir. Masaj uygulamasını yaptıracak bayanların masajı yapacak kişi tercihi ise masöz olmuştur.  Ankara bölgesinde Ankara Kızılay masöz uygulaması müşteri memnuniyetini artırmıştır. Müşteri memnuniyetinin artması buna bağlı olarak müşteri sayısının da artması demektir. Sahi bölgelerinde ki yerlerde de masaj uygulaması oldukça yaygındır. Burada da hizmet eden masörler, ülkemize tatil yapmaya gelen insanların yorgunluğunu yaptıkları başarılı çalışmalar ile gidermektedirler. Fiyat bakımından uygun olan müşteri memnuniyetini sağlayan firmalar genel olarak kazanan firmalardır

 

Kırgızistan Silahlı Kuvvetleri Askeri Enstitüsü’ne Malzeme Desteği Verildi

| Ankara Haberleri | 18 Eylül 2013

Kırgızistan Silahlı Kuvvetleri Askeri Enstitüsü’ne Malzeme Desteği VerildiTürk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı tarafından, Kırgızistan’ın ilk ve tek Askeri Enstitüsü olan ve Savunma Bakanlığına bağlı faaliyet gösteren Kırgızistan Silahlı Kuvvetleri Askeri Enstitüsü’ne Kırgız Dili Günü’nde malzeme desteğinde bulunuldu.Kırgızistan’ın ilk ve tek Askeri Enstitüsü olan ve Savunma Bakanlığına bağlı faaliyet gösteren Kırgızistan Silahlı Kuvvetleri Askeri Enstitüsü’nde Yabancı Diller bölümünde eğitim gören öğrencilere Türkçe ve Kırgızca dil eğitimi veriliyor. Bu kapsamda öğrencilere daha modern eğitim imkanı sağlanması amacıyla, Türk ve Kırgız Dili sınıflarına TİKA tarafından, öğrenci sırası, masa, sandalye, yazı tahtası, bilgisayar ve bilgisayar masası, projeksiyon cihazı ve perdesi gibi malzeme desteğinde bulunuldu.TİKA tarafından temin edilen malzemeler düzenlenen törenle yetkililere teslim edildi. Törene, Kırgızistan Silahlı Kuvvetler Enstitüsü Başkanı Albay Bakıtbek Bekbolotov, Türkiye Bişkek Büyükelçiliği 3. Katibi İlham Atuş ve Merve Atuş, Askeri Ataşesi Albay Nebi Gazneli, Ekonomi Müşaviri Nezih Agan, Ticaret Müşaviri Çağatay Özden, Din İşleri Müşaviri Orhan Genç, Emniyet Ataşesi Said Emre Topdemir, TİKA ile Kırgızistan Cumhuriyeti Savunma Bakanlığı yetkilileri, Silahlı Kuvvetleri Askeri Enstitüsü eğitim görevlileri ve öğrenciler katıldı.Törende konuşan Kırgızistan Silahlı Kuvvetler Enstitüsü Bekbolotov, dil öğreniminin önemine değinerek enstitülerinde öğrencilerine en iyi şekilde dilbilgisi eğitimi verildiğini ifadelerinde bulundu. Kırgızistan Silahlı Kuvvetler Enstitüsü Bekbolotov, Kırgızistan Silahlı Kuvvetler Enstitüsü’nün eğitim altyapısının iyileştirilmesine katkıda bulunan TİKA ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne desteğinden dolayı teşekkür etti. Türkiye Bişkek Büyükelçiliği Askeri Ataşesi Albay Gazneli ise iki ülke arasındaki askeri ilişkilerin eğitim alanında devam ettiğini belirterek, her yıl onlarca Kırgız subayın Türkiye’de eğitim gördüğünü kaydetti.

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 • Ankara Kızılay Masöz

  Tarafından de 2 Ekim 2013 - 0 Yorumlar

  Kızılay Masöz Günümüzde masaja ihtiyaç duyan insanların sayısı devamlı artıyor. Bunun birçok nedeni var çalışma şartları, yaşam şartları...

 • Ankara Batıkent'teki Cinayet

  Tarafından de 27 Eylül 2013 - 0 Yorumlar

  Batıkent'te 8 Eylül'de Mete Gülöksüz'ü öldürdüğü iddia edilen Sinan A. tutuklandı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan Sinan A, akşam saatlerinde a...

 • Herşey Dahil Masaj Salonu

  Tarafından de 23 Ekim 2013 - 0 Yorumlar

  Herşey Dahil Masaj Salonu İnsanların özellikle rahatlamak için gittiği masaj salonlarında ödenen ücretler bundan birkaç yıl öncesi ile kıyaslandı...

 • Kızılay Masöz

  Tarafından de 30 Ocak 2014 - 0 Yorumlar

  Kızılay Masöz Binlerce yıllık geçmişi olan masaj kültürü her dönem insanlar tarafından tercih edilmiştir. Bazı insanlar keyfi amaçlı bazı in...

 • 'Hayat kurtaramaz' dediler

  Tarafından de 14 Kasım 2013 - 0 Yorumlar

  MERSİN’de bıçakla yaralanan bir kişiye müdahale etmeye giderken bir kişinin arkasından "Bu yetişene kadar yaralı ölür" sözlerine çok içerleyen a...